Hemen Ara
Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geç

Call Center

0312 418 22 03

Tur Arama
TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı
GAP TURU 4 GECE 5 GÜN
02 Eylül 2020
06 Eylül 2020
1350 ₺
x
Tur programını göndermek istediğiniz mail adresini yazınız.


Sosyal Medyada Paylaş
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
02 Eylül 2020 - 06 Eylül 2020 Herşey Dahil
1350.00 ₺

1350 ₺

23 Eylül 2020 - 27 Eylül 2020 Herşey Dahil
1350.00 ₺

1350 ₺

07 Ekim 2020 - 11 Ekim 2020 Herşey Dahil
1350.00 ₺

1350 ₺

14 Ekim 2020 - 18 Ekim 2020 Herşey Dahil
1350.00 ₺

1350 ₺

21 Ekim 2020 - 25 Ekim 2020 Herşey Dahil
1350.00 ₺

1350 ₺

28 Ekim 2020 - 01 Kasım 2020 Herşey Dahil
1350.00 ₺

1350 ₺

 ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU

4 GECE 5  GÜN

1 ARALIK 2019 – 29 ŞUBAT 2020 ARASI : 1350,00 TL 
1 MART 2020 – 31 MART 2020 ARASI : 1400,00 TL  
1 NİSAN İTİBARİ SEZON FİYATI: 1450,00 TL’

Kahvaltı (4)  | Akşam Yemeği (4) | Konaklama(4) | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil | Ekstra Tur ve Aktiviteler Dahil


Gezilecek Yerler:
Gaziantep - Zeugma Mozaik Müzesi - Mutfak Müzesi - Kahramanlar Müzesi - Gaziantep Kalesi Bakırcılar Çarşısı Halfeti – Atatürk Barajı - Karakuş Tümülüsü – Cendere Köprüsü – Arsemia  - Gün Batımı Nemrut Dağı - Nissibi Köprüsü – Diyarbakır – Şehir Surları – Ulu Camii – Cahit Sıtkı - Tarancı Evi – Hasan Paşa Hanı – Dört Ayaklı Minare – On Gözlü Köprü – Hasankeyf – Midyat Konut - Evi – Eski Mardin - Deyrul Zafaran Manastırı - Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi - Tahmis Kahvecisi - Urfa - Balıklıgöl - Harran Evleri – Göbekli Tepe 
 

Aktiviteler: 

• Halfeti Tekne Turu • Urfa'da Yemekli Sıra Gecesi • Nemrut Dağı Gün Batımı Turu  ( HEPSİ ÜCRETE DAHİL )
 

Konaklama: 

Shimall Otel (Gaziantep) / Bozdoğan Otel (Adıyaman) / Yay Grand Hotel (Mardin) / Urhay Otel (Şanlıurfa)


Bizimle Güzel Bir Gap Turuna Hazır Mısın! 
Güneydoğunun güzelliklerini yerinde gör tadına doy ve Yaşa!
Unutulmaz  kefiyli anlar yaşa ve  Hisset!
 

Bilgi & Rezervasyon

0312 418 22 03
0553 329 53 53
Atatürk Bulvarı Sanlı İş Hanı 105 / 215  Kızılay /Ankara ( Ot Cafenin üst Katı )

 • 1. Gün 02 Eylül Çarşamba
  GAZİANTEP - MOZAİK MÜZESİ - GAZİANTEP KALESİ - MUTFAK VE HAMAM MÜZESİ - KAHRAMANLIK MÜZESİ - BAKIRCILAR ÇARŞISI

  Akşam saat 22:30 Kızılay Avm Önü, 22:40 Armada Avm Önünden hareket ile gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerine Gaziantep'e varış ve restoranımızda sabah kahvaltımızı alıyoruz. Ardından dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Gaziantep Kalesine hareket ediyoruz. İlk olarak İngiliz ve Fransızlar’ın işgaline uğrayan Antep halkının göstermiş olduğu direnişi, açılan cepheleri, bu cephelerde savunma yapan kahramanları, taarruzları, harekâtları ve halkın yaşadığı zorlukları 2 bine yakın figür ile gözler önüne seren Kahramanlık Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. Tarihi Tahmis Kahvecisinde vereceğimiz kısa bir mola sonrasında Bakırcılar Çarşı içerisinde ilerleyerek gezimize Mutfak ve Hamam Müzesi ile devam ediyoruz. Sonrasında Almacı Pazarında alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. KONAKLANACAK OTEL : Shimall Otel (Gaziantep)

 • 2. Gün 03 Eylül Perşembe
  GAZİANTEP - HALFETİ - ''TEKNE TURU'' – KAHTA – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ CENDERE KÖPRÜSÜ – ARSEMİA ÖREN YERİ – NEMRUT DAĞI GÜN BATIMI

  Sabah kahvaltı sonrası Halfeti'ye geçiyoruz. Birecik Baraj Gölünde çıkacağımız tekne turumuzda panoramik olarak Kızlar Mağarası, Rum Kale ve sular altında kalan Savaşan Köyü'nü görüyoruz. Sonrasında ve Kahta'ya hareket. Minibüsler ile Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü ve Arsemeia Ören Yeri'nin (Eski Kale) gezilmesi sonrası UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİ yer alan Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Ünlü Kommagene Kralı'nın Nemrut Dağı zirvesine yaptırdığı Tümülüs ve devasa heykelleri gördükten sonra Eşsiz manzara eşliğinde '' GÜNEŞİN BATIŞINI'' izleyip bölgeden ayrılarak otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. KONAKLANACAK OTEL : White Star Otel, Antiochos Otel, Bozdoğan Otel (Adıyaman)

 • 3. Gün 04 Eylül Cuma
  ADIYAMAN - DİYARBAKIR – BATMAN - HASANKEYF - MİDYAT – MARDİN

  Sabah erken kahvaltı sonrasında Atatürk Baraj Gölü üzerinde yer alan Nissibi Köprüsünden geçerek Diyarbakır'a hareket. Diyarbakır şehir turumuzda Şehir Surları,Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, tarihi Hasanpaşa Hanı, Dört Ayaklı Minare, Ongözlü Köprü gezileri ardından Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf'e hareket. Gezimize panoramik olarak Mağara Êvleri , Zeynel Bey Türbesi, Hasankeyf Tarihi Köprüsü, Dicle Nehri, Kale (aşağıdan görülecektir) görerek sıradaki durağımız olan Midyat Konuk Evi ziyareti sonrası telkari gümüş işçiliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği gümüşçüler çarşısında alış-veriş molası verip Mardin’deki otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   KONAKLANACAK OTEL : Yay Grand Hotel (Mardin)

 • 4. Gün 05 Eylül Cumartesi
  MARDİN - DEYR-UL ZAFERAN – ESKİ MARDİN SOKAKLARI – BALIKLIGÖL – URFA:

  Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak Deyr-ul Zaferan Manastırı'nı (Mor Hananyo) ziyaret ediyoruz. Ardından İpek Yolu üzerinde bulunan farklı dini inanışları ve eserleri bünyesinde barındıran Mardin merkeze varış. Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi ziyaretleri sonrası Eski Mardin sokaklarında ( Abbara da görerek ) yürüyüş ve fotoğraf çekimi molası veriyoruz. Sonrasında Peygamberler Şehri Şanlıurfa'ya hareket. Urfa gezimizde; Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı ziyareti sonrası otelimize hareket. Odalarımıza yerleşmenin ardından akşam yemeği eşliğinde urfa sıra gecesi programı için bizlere ayrılan bölümde yerlerimizi alıyoruz. Konaklama otelimizde. KONAKLANACAK OTEL : Urhay Otel (Şanlıurfa)

 • 5. Gün 06 Eylül Pazar
  ŞANLIURFA - HARRAN - GÖBEKLİTEPE – KAHRAMANMARAŞ ANKARA

  Sabah kahvaltı sonrası Harran’a hareket ediyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehri'nin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye'de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski camilerden biri olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu'da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Ardından Milattan önce 10000 yılına uzanan tarihteki en eski ve en büyük ibadet merkezi olarak bilinen, insanlık tarihini değiştiren Unesco Kültür Miras listesinde yer alan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Kahramanmaraş'ta vereceğimiz yemek ve dondurma alışverişi molası sonrasında Ankara'ya hareket. Gerekli molalar ile birlikte akşam saatlerinde Ankara'ya varış. Bir sonraki Berlika Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.Ve diyoruz ki ''NE HALİNİZ VARSA GEZİN'' :)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Araç İle Ulaşım
 Araç İçi İkramlar 
 1.Gün Restoranda Sabah Kahvaltısı  
⇒ 4 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama 
 Otelde Sabah Kahvaltısı (4) – Otelde Akşam Yemeği (4) 
 HALFETİ TEKNE TURU 
 URFA’DA YEMEKLİ SIRA GECESİ 

 NEMRUT DAĞI TURU  
 Seyahat Sigorta Paketi 
 Profesyonel Rehberlik ve  Berlika Tur Refakat Hizmetleri 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Şahsi Harcamalar
⇒ Öğle Yemekleri 
Yemeklerde Alınan İçecekler 
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretler

Not: *

  Kişi Başı Fiyat: 1350 TL
0-5 Yaş Çocuk 500 TL  ( Sadece Ulaşım Bedeli )
6-11 Yaş Çocuk İçin 1150,00 TL’dir.
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
Kişi Başı Kapora Bedeli 500 TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Önemli Notlar;

►GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz ( Travego,Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Berlika Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Berlika Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Berlika Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Berlika Turizm sorumlu tutulamaz. 

GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 

  Kişi Başı Fiyat: 1350 TL
0-5 Yaş Çocuk 500 TL  ( Sadece Ulaşım Bedeli )
6-11 Yaş Çocuk İçin 1150,00 TL’dir.
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
Kişi Başı Kapora Bedeli 500 TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Fiyat Türü Peşin
Single 1700 ₺
Double 1350 ₺
Triple 1350 ₺
0-2 Yaş 500 ₺
3-6 Yaş 500 ₺
7-12 Yaş 1150 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.