Hemen Ara
Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geç

Call Center

0312 418 22 03

Tur Arama
TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı
Her hafta Hareketli Olympos Tatili (4 Gece 5 Gün)
26 Eylül 2021
30 Eylül 2021
940 ₺
x
Tur programını göndermek istediğiniz mail adresini yazınız.


Sosyal Medyada Paylaş
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
26 Eylül 2021 - 30 Eylül 2021 Yarım Pansiyon
940.00 ₺

940 ₺

 • Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı NO: 105/215 Kızılay Çankaya/ANKARA
 • 0312 418 22 03
 • 0553 329 53 53
 • 0312 418 22 04
 • info@berlikatur.com

  ANTALYA OLYMPOS TATİLİ
YAZ BOYU HER HAFTA 3 GECE 4 GÜNDÜZ

Kahvaltı (4) | Akşam Yemeği (4) | | Konaklama (4) | Rehberlik Hizmetleri | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil 

Aktiviteler: Antik Kent Gezisi • Club Programları • Adrasan Plajı • Tekne Turu • Mehtap Turu • Yanartaş Gezisi • Turnuvalar • Su Sporları
Konaklama: Türkmen Tree House , Zeytin Pansiyon , Rüya Pansiyon , Tatilya Pansiyon

Yaz Tatilinin Vazgeçilmezi! 
Bu yaz eğlenceye ve tatile doy!
Unutulmaz  kefiyli anlar yaşa ve  Hisset!
Sen için, benim için, onun için, değil herkes için eğlenmenin zamanı  yüzüyoruz, geziyoruz, tatilin tadını çıkarıyoruz! 
O zaman Her zamanki yerimizde buluşuyoruz ! 
Berlika Tur ile unutulmaz bir Olympos Tatili'ne hazır mısın? 
 Türkiye'nin en doğal, en eğlenceli  tatil organizasyonu seni bekliyor!

*Rezervasyon için 400 TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde!   
*Son 15 güne kadar koşulsuz iptal hakkı! 

Bilgi & Rezervasyon
0312 418 22 03
0553 329 53 53
info@berlikatur.com
Atatürk Bulvarı Sanlı İş Hanı 105 / 215  Kızılay /Ankara ( Ot Cafenin üst Katı )

 • 1. Gün 26 Eylül Pazar
  Ankara - Olympos

  Gerekli molalarımızın sonrasında 09:00 sularında Olympos mevkiine ulaşıyoruz. Olympos bölgesinin başladığı alandan itibaren rehberimizin Olympos'un tarihi ile ilgili bilgilendirmelerini dinliyoruz. Bir yandan Olympos'un tarihi hakkında bilgileri alırken, bir yandan da Olympos'ta neler yapabileceğimizi keşfediyoruz ve panoramik Olympos Turu yapıyoruz. Sabahın erken saatlerinde kuş cıvıltıları eşliğinde, Olympos'un yeşillikleri arasından geçerek pansiyonumuza ulaşıyoruz. Pansiyonumuza ulaştıktan sonra rehberimizin odalarımızı hazırlamasını bekliyoruz. Odalarımız hazırlanıncaya dek kısa bir yürüyüş yapabilir ya da pansiyonumuzda bulunan çardaklarda doğanın güzelliğinin ve sakinliğinin tadını çıkartabilirsiniz. Saat 12:00 sularında odalarımız hazırlanmış oluyor. Kısa bir dinlenmenin ardından saat 14:30'da Antik Kent Gezisi ve Olympos Sahili programımız için resepsiyonumuzun önünde buluşuyoruz. Eğer belirtilen saatten daha önce denize giden misafirlerimiz Antik Kent gezisine katılmak isterlerse, 14:40'da Antik Kent Müze girişinde bizleri bekleyebilirler. Antik Kent Gezisi'nden sonra direkt olarak sahile geçileceği için yanımızda mayo ve deniz kıyafetlerimizin bulundurulması faydalı olacaktır. Gezi esnasında yapacağımız kısa tırmanışlar için misafirlerimizin deniz terlikleri yerine spor ayakkabı tercih etmesi önemlidir. Antik Kent Müze girişinde müzekartı olan misafirler ücretsiz geçiş yapabilmektedir. İş Bankası Maximum Kartı olan misafirlerimiz de ücretsiz geçiş hakkından yararlanabilmektedir. Müze kartı ya da Maximum kartı olmayan misafirlerimiz ise cüzi bir ücreti bulunan toplu müze geçiş kartı satın alabilirler. Likya Birliği'nin doğu kısmını temsil eden, M.Ö. 200'lü yıllara dayanan bir geçmişe sahip Olympos Antik Kenti harabeleri içerisinde gezinirken kendinizi hem bir tarih yolculuğunun içerisinde bulacak, hem de doğanın içerisine gizlenmiş güzellikleri bu güzel yürüyüşle keşfedeceksiniz. Yürüyüşümüzün sonunda ise Olympos ve Çıralı Plajlarını panoramik olarak izleyebileceğiniz ve unutulmaz fotoğraflar yakalayacağınız harika bir manzara sizleri bekliyor. Keyifli bir Antik Kent Gezisi'nin ardından dileyen misafirlerimizle toplu olarak Olympos Sahili'ne geçiyoruz ve akşam yemeğine kadar korsanların şehri Olympos'un denizinin ve güneşinin tadını çıkartıyoruz. Akşam yemeğimizi pansiyonumuzda aldıktan sonra Kemer'de yer alan Inferno&Aura Club programlarımız için saat 22:00 sularında repsiyonumuz önünde buluşuyoruz.(Ekstra) Türkiye'nin en büyük açık hava discosunda bugüne özel Köpük Parti eşliğinde doyasıya dans edebilir ve eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Saat 03:00 sularında Kemer'e veda ediyoruz ve pansiyonumuza geri dönüş yapıyoruz. Eğlenceli bir günün ardından güzel bir istirahat vakti! 

 • 2. Gün 27 Eylül Pazartesi
  Olympos - Adrasan - Olympos

  Keyifli bir günün yorgunluğunu attıktan sonra, en güzel günü ilk güne koymuşlar dediğinizi duyabiliyoruz. Ama yanılıyorsunuz. 2009 yılında başladığımız Olympos programlarımızda bu sene 10. yılımızı tamamlıyoruz ve sizlerle birlikte her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Hiçbir şey bitmedi, her şey daha yeni başlıyor! Kahvaltımızı pansiyonumuzda aldıktan sonra Adrasan Sulu Ada Tekne turu için Adrasan'a doğru hareket ediyoruz. (Esktra) Eğer Olympos'a kadar gelip de, Sulu Ada Tekne Turu'na katılmadıysanız lütfen Olympos'a gittiğinizi hiç ama hiç kimseye söylemeyin. Çünkü bugün hayatınıza unutulmaz bir anı ekleyeceksiniz. Hatta sizin Olympos'ta olduğunuzu kimse bilmiyorsa Instagram'a fotoğraf atarken kendinizi Maldivler'de gibi gösterebilirsiniz ki biz bunu sıkça yapıyoruz. :) Akşam 17:30'a kadar sürecek tekne turumuzda Sulu Ada'nın berrak koylarında gönlünüzce yüzebilir, teknemizden denize defalarca atlayabilirsiniz. Taptaze balıklarımız, makarnamız ve salatamız eşliğinde denizin vermiş olduğu açlığınızı giderebilirsiniz. Üzerine bir de karpuz ve çay ikramlarımızla sizler için her şeyi düşündük! Sulu Ada'da unutamayacağınız bir günün ardından tekne turumuzu tamlayarak Olympos'a pansiyonumuza hareket ediyoruz. Adrasan Plajı'nda şöyle bir gözünüzün kaldığının farkındayız. Endişelenmeyin, yarın yine buradayız. ) Pansiyonumuza dönüp akşam yemeğimizi aldıktan sonra 21:00 sularında Hangar Bar ve Bull Bar programı için resepsiyonumuz önünde buluşuyoruz. Daha önce ağaçtan yapılmış bir barda hiç dans ettiniz mi bilmiyoruz ama burasını unutamayacağınıza eminiz. Hangar Bar'da kusursuz bir müzik şöleni sizi bekliyor. Saat 00:00'da Hangar Bar programınızı tamamladıktan sonra hemen yanı başında bulunan Bull Bar'a geçiyoruz. Girişi ücretli olmasına rağmen grubumuza özel ücretsiz olarak Bull Bar'a giriş yapıyoruz ve bize ayrılan bölgede hep beraber eğleniyoruz. Bu arada ortasında ateş yanan bir barda daha önce dans ettiniz mi diye sormuş muyduk bilmiyoruz ama artık ediyor olduğunuzu biliyoruz. :) Bull Bar programımızı tamamladıktan sonra pansiyonumuza geçiyoruz ve kusursuz bir günün ardından biraz dinlenmenize müsaade ediyoruz. :) 

 • 3. Gün 28 Eylül Salı
  Olympos - Adrasan - Olympos

  Bugüne de uyanabildiyseniz ne mutlu size! Bazı misafirlerimiz şuan bir yerlerde saklanıyor ve yeter artık yeter diye çığlıklar atıyor olabilirler. Hayır yetmez! Tamam biraz yorulduk, ama çok eğlenceli değil mi! Bir sonraki tatilde söz dinleniriz. Ama burası Olympos! Burada durmak yok. :) Pansiyonumuzda kahvaltımızı aldıktan sonra, yeniden Adrasan'a doğru yola çıkıyoruz. Adrasan'da kumun, güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarıp, biraz da dinleneceğiz. Hem dinleneceğiz hem de eğlenceli turnuvalarımızla tatilimize renk katacağınız. Sizler için hazırladığımız, eğlenceli oyunlarımız ve turnuvalarımıza katılmak için şimdiye kadar takımınızı kurmuş olduğunuzu düşünüyoruz. :) Keyifli bir günün ardından Adrasan programımızı tamamlıyoruz ve pansiyonumuza doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi pansiyonumuzda aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz Tavla Turnuvamıza katılabilirler. Talep olması halinde Mehtap Turu ya da Yanartaş gezisi aktivitelerimiz de sizleri bekliyor!(Ekstra) Programlarımızı tamamladıktan sonra istirahat vakti!

 • 5. Gün 29 Eylül Çarşamba
  Olympos

  Günaydııııın !  Olympos turumuzun 4. günündeyiz bugun siz değerli misafirlerimiz için farklı eğlenceli yeni aktiviteler düşündük ama önce Kahvaltı zamanı, Pansiyonumuzda Kahvaltımızı aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle ' Dalışın Cenneti ' Akdeniz'de Scuba Diving ( Tüplü Dalış ) yaparak  Akdenizin derinliklerine iniyoruz veya bunu tercih etmeyen misafirlerimiz içinde Atv Safari turu yaparak Olymposu farklı açılarını keşife çıkıyoruz.
  Eğlenceli aktivitelerimizden sonra akşam yemeğimiz için tekrar pansiyonumuza gönderek yemeğimizi alıyoruz

  Olympostaki son gecemizi Likya Barda eğlenerek devam ediyoruz.

 • 5. Gün 30 Eylül Perşembe
  Olympos - Ankara

  Maalesef Olympos Tatilimizin en buruk sabahına merhaba diyoruz. Çünkü bugün dönüş vakti. Geriye güzel dostluklar, arkadaşlıklar ve bol kahkahalı fotoğraflar bırakarak Ankara'ya doğru hareket ediyoruz. Fakat birbirimize bir söz veriyoruz! Aynı kadro Ankara'da yeniden biraraya geliyoruz. 

  Olympos Tatili'nizde bizleri tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz kez teşekkür ediyoruz. Unutulmaz bir tatil geçirdiğinizden eminiz çünkü 10 yıldır aynı hassasiyetle sizler için çalışıyoruz. Geri bildirimleriniz ise bizler için çok kıymetli! Lütfen bize olumlu olumsuz eleştirilerinizi bildiriniz.

  Başka bir organizasyonunda yeniden buluşabilmek dileğiyle!

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Ankara'dan Gidiş Dönüş Ulaşım  
  4 Gece 4 Gündüz Konaklama
  4 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
  4 Adet Akşam Yemeği
Olympos Antik Kent Gezisi
 Adrasan Sahil Turu
Bull Bar Giriş Ücreti
Hangar Bar'da Eğlence
Berlika Tur Refakat Hizmeti
Profesyonel ve Eğlenceli Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ekstra Harcamalar   
Öğle Yemekleri 
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Inferno&Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri: 30,00TL 
Tekne Turu (Transfer, Gün boyu Tekne Turu ve Öğle Yemeği Dahil) : 150,00TL
Yanartaş Gezisi: 45,00TL
Mehtap Tekne Turu: 40,00TL

*Belirtilen etkinliklere katılım zorunlu değildir. Dileyenler bireysel tatilini yapabilirler.
*Ekstra ücretli aktivite fiyatları dönemsel değişiklikler gösterebilmektedir.

Önemli Notlar;

►GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 
Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz ( Travego, Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Berlika Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Berlika Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Berlika Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Berlika Tur sorumlu tutulamaz. 

 

►GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 
0-4 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir. 
4-12 Yaş Çocuk İçin paket fiyatlarında 200 TL ekstra indirim uygulanmaktadır.    
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.
Tur bedeli iki kişilik odada kişi başı fiyat olarak belirtilmiştir, iki kişilik odada tek konaklamak isteyen misafirlerden tek konaklama farkı alınmaktadır.
Kişi Başı Kapora Bedeli 400TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tatil esnasında oda girişi yaparken rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Fiyat Türü Peşin
Single 1190 ₺
Double 940 ₺
Triple 940 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 800 ₺
7-12 Yaş 700 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.