Hemen Ara
Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geç

Call Center

0312 418 22 03

Tur Arama
TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı
Konaklamalı Kapadokya Ihlara Vadisi Turu
12 Ekim 2019
13 Ekim 2019
349 ₺
x
Tur programını göndermek istediğiniz mail adresini yazınız.


Sosyal Medyada Paylaş
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
12 Ekim 2019 - 13 Ekim 2019 Yarım Pansiyon
349.00 ₺

349 ₺

09 Kasım 2019 - 10 Kasım 2019 Yarım Pansiyon
349.00 ₺

349 ₺

KONAKLAMALI KAPADOKYA IHLARA VADİSİ TURU

2 GÜN 1 GECE - 349TL

Konaklama (1) | Sabah Kahvaltısı (2) | Akşam Yemeği | Profesyonel Rehberlik | Ulaşım

Tuz Gölü • Ihlara Vadisi • Belisırma Köyü • Derinkuyu Yeraltı Şehri • Güvercinlik Vadisi • Uçhisar Kalesi • Ürgüp • Göreme • Çavuşin • Avanos • Hacı Bektaş-ı Veli Dergahı

Bilgi & Rezervasyon
0312 418 22 03
0553 329 53 53
info@berlikatur.com
Atatürk Bulvarı Sanlı İş Hanı 105 / 215  Kızılay /Ankara ( Ot Cafenin üst Katı )

 • 1. Gün 12 Ekim Cumartesi
  Buluşma ve Hareket - Tuz Gölü - Ihlara Vadisi - Belisırma Köyü - Derinkuyu Yeraltı Şehri - Güvercinlik Vadisi - Uç Hisar Kalesi

  Sabah saat 07:00'de Gama İş Merkezi öndünde buluştuktan sonra hareket noktalarımızdan misafirlerimizi alarak Tuz Gölü'ne doğru hareket ediyoruz.


  Hareket Noktaları
  07.00 | Kızılay Gama İş Merkezi
  07.05 | Milli Kütüphane Metro Durağı 
  07.10 | Armada AVM Önü 
  07.15 | Taurus AVM Önü

  Aracımızda alacağımız kahvaltı sonrasında Türkiye’nin tuz ihtiyacının %40'ını tek başına sağlayan Tuz Gölü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Ihlara Vadisi’nde gerçekleştireceğimiz yürüyüş sonrası Belisırma Köyü'nde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Kapadokya’nın jeolojik oluşumu sonrası inşa edilmiş 8 katlı Derinkuyu Yeraltı Şehri’nin geziyoruz. Sonrasında Uç Hisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi gezilerimizi yaparak fotoğraf molası veriyoruz. Keyifli bir günün ardından akşam yemeğimizi otelimizde alarak istirahate geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği sonrasında ekstra olarak düzenlenecek olan Türk Gecesi eğlencesine katılabilirler.

   

 • 2. Gün 12 Ekim Cumartesi
  Balon Turu - Ürgüp - Göreme - Çavuşin - Avanos - Hacı Bektaş-ı Veli Dergahı - Dönüş Yolculuğu

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Balon Turu'na katılan misafirlerimizin de dönmesiyle Ürgüp Şehir Merkezi'ne hareket ediyoruz. Ürgüp’ün meşhur Peri Bacaları olarak bilinen Üç Güzeller'de fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Sonrasında Asmalı Konak dizisinin çekimlerinin yapıldı konağı gezerek, Turasan Fabrikası'na geçiyoruz. Burada şarap tadımı ve yapılışı ile ilgili sunumu izleyerek alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi’nin gezilmesi ile Çavuşin Çömlek Atölyeleri'ne hareket ediyoruz. Çömlek yapımı sunumu ve çömlek yapımını denemek isteyen misafirlerimizin yapacakları denemeler ve alışveriş sonrası Avanos’ta ONYX Taşı atölyelerini ziyaret ediyoruz. Akabinde Hacı Bektaş-ı Veli Dergahı'na hareket ediyoruz. Hacı Bektaş-ı Veli Dergâhı, Pir Evi, ve Müze anlatımlı gezilerimizi gerçekleştirerek Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar ile birlikte keşfetmiş, dinlenmiş ve eğlenmiş olarak Ankara’da gezimizi sonlandırıyoruz. 

  Keyifli bir gezinin ardından bir başka  organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
Konaklama (1)
Sabah Kahvaltısı (2)
Akşam Yemeği (1)
Programda Belirtilen Çevre Gezileri 
Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
Seyahat Sağlık Sigortası
Berlika Turizm Refakat Hizmeti 
Araç İçi İkramlar(Atıştırmalıklar ve İçecekler)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


Ekstra Harcamalar 
 Öğle Yemekleri
 Yemeklerde Alınan İçecekler
 Balon Turu
Türk Gecesi
 Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Not: *

Kişi Başı Fiyat: 349,00TL
0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
6-12 Yaş Çocuk ücreti 299,00 TL’dir. 
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
 Kişi Başı Kapora Bedeli 200,00TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz.

Önemli Notlar;

►GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 
Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz ( Travego, Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Berlika Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Berlika Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Berlika Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Berlika Tur sorumlu tutulamaz. 

 

►GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 
► 0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir. 
► 7-12 Yaş Çocuk İçin paket fiyatlarında 100TL ekstra indirim uygulanmaktadır.    
► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.
► Tur bedeli iki kişilik odada kişi başı fiyat olarak belirtilmiştir, iki kişilik odada tek konaklamak isteyen misafirlerden tek konaklama farkı alınmaktadır.
► Kişi Başı Kapora Bedeli 200TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tatil esnasında oda girişi yaparken rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Fiyat Türü Peşin
Single 399 ₺
Double 349 ₺
Triple 349 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0 ₺
7-12 Yaş 299 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.