Hemen Ara
Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geç

Call Center

0312 418 22 03

Tur Arama
TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı
Otobüsle Büyük Avrupa Turu
20 Ağustos 2021
07 Eylül 2021
1090 €
x
Tur programını göndermek istediğiniz mail adresini yazınız.


Sosyal Medyada Paylaş
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
20 Ağustos 2021 - 07 Eylül 2021 9 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
1090.00 €

1090 €

 • Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı NO: 105/215 Kızılay Çankaya/ANKARA
 • 0312 418 22 03
 • 0553 329 53 53
 • 0312 418 22 04
 • info@berlikatur.com

ANKARA GEZİ FIRSATLARI⎥GEZİMALL TURİZM FARKIYLA

Otobüs ile Büyük Avrupa Turu 

18 Gün 17 Ülke 23 Şehir

TUR TARİHLERİMİZ;
1. TUR: 26  HAZİRAN – 14 TEMMUZ 2020 

2. TUR: 16 TEMMUZ –  3 AĞUSTOS 2020 
3. TUR:  5 AĞUSTOS –  23  AĞUSTOS 2020
4. TUR:  12  AĞUSTOS – 30 AĞUSTOS 2020

ANKARA ,İSTANBUL ve BOLU HAREKET
         18 Gün 9 Gece Konaklama – SELANİK,BUDAPEŞTE,PRAG,AMSTERDAM,PARİS,BARSELONA,NİCE,ROMA ,LÜBYANA

PANORAMİK REHBERLİK HİZMETLERİ VE ŞEHİR TURLARI


Otobüs ile Avrupa'yı Keşfe Hazır Mısınız ?

Bir yolculuğun en iyi ölçüsü katettiğin kilometreler değil, yolculuk sırasında edindiğin arkadaşlardır.


 YUNANİSTAN - MAKEDONYA - MACARİSTAN - AVUSTURYA – ÇEK CUMHURİYETİ - ALMANYA - BELÇİKA - HOLLANDA - FRANSA-ANDORRA – İSPANYA – FRANSA - MONAKO - İTALYA-VATİKAN - İTALYA - SLOVENYA - HIRVATİSTAN - BULGARİSTAN

   17 Ülke - 23 Şehir
    Selanik–Üsküp–Budapeşte –Viyana-Prag–Köln–Brüj-Amsterdam –Volendam – Zaanse Schans–Paris-Andorra la Vella–Barselona–Nice–Monte Carlo–Pisa–Roma- Vatican City-Venedik– Lübyana–Ble –Zagreb–Sofya   
 
Hayat Gezince Güzel!
Unutulmaz  kefiyli anlar yaşa ve  Hisset!

*Son 30 güne kadar koşulsuz iptal veya tarih değişikliği hakkı! 

Bilgi & Rezervasyon
0312 433 44 00
0541 433 44 40
info@gezimall.com.tr
Cumhuriyet Mahallesi Selanik Caddesi Sidar İşhanı 1/5 Kat:2 İç Kapı:5  Kızılay /Ankara ( Sakarya Caddesi Grişi İş Bankası Arkası )

 • 1. Gün 20 Ağustos Cuma
  ANKARA-İSTANBUL

  Avrupa Turumuz, saat 17:00’da Ankara’da belirlemiş olduğumuz destinasyonda katılımcılarımızla buluşmamızın ardından başlıyor. Yolculuğumuza İstanbul’da (Anadolu Yakası & Avrupa Yakası) belirlemiş olduğumuz noktalardan dahil olacak katılımcılarımızla buluşmak üzere devam ediyoruz. İstanbul buluşmamızın ardından ilk destinasyonumuz olan Selanik’e doğru yolculuğumuz da başlamış oluyor. Gece saatlerinde İpsala gümrük kapısına varıyor, pasaport ve gümrük işlemlerimizden sonra Kavala üzerinden Selanik’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. 

 • 2. Gün 21 Ağustos Cumartesi
  YUNANİSTAN

   Büyük Avrupa Turumuzun ilk destinasyonu olan Selanik’in öncesinde Kavala yakınlarında sabah kahvaltısı molası veriyor ve kahvaltı sonrasında yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Saat 12:00 sularında grubumuzla birlikte artık ilk rotamız olan Selanik’teyiz.

  Selanik Turumuzda; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyaya gözlerini açtığı Atatürk Evi Müzesi, şehrin simgelerinden biri olan Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış fakat Selanik Yunanistan’a geçtiğinde beyaza boyanarak vaftiz edilen Lefkos Pirgos (Beyaz Kule) ve Aristoteles Meydanı göreceğimiz yerler arasında.
  Selanik Turumuzu tamamlamamızın akabinde bizlere Kordon’u (İzmir) anımsatan, Selanik sahilinde yemek için katılımcılarımıza serbest zaman veriyor ve sonrasında tekrar buluşarak otelimize doğru hareket ediyoruz. Bu sürede katılımcılarımız kendi seyahat zevklerine göre Selanik gezilerine devam edebilir ya da Ankara-İstanbul-Selanik arasında gerçekleştirmiş olduğumuz yolculuğun yorgunluğunu otelimizde dinlenerek atabilirler.

 • 3. Gün 22 Ağustos Pazar
  MAKEDONYA

  Avrupa Turumuzun üçüncü gününde otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından saat 10:00 sularında Selanik’ten ayrılıyor ve Makedonya’nın başkenti Üsküp’e doğru hareket ediyoruz. Sınır geçişi ile yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun sonrasında saat 14:00 sularında 500.000 nüfuslu, Balkan turlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan heykeller şehri Üsküp’e varıyoruz.

   Üsküp Turumuzda: Makedonya’nın heykelleri ile ünlü en büyük meydanı olan Üsküp Meydanı, Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Taş Köprü ile Makedon tarihi ve dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Üsküp denilince akla gelen en büyük lezzetlerden biri olan meşhur Üsküp Köftesini de yerinde deneme fırsatımız oluyor. Üsküp gezimizin ardından katılımcılarımıza gece 20:00’da buluşmak üzere serbest zaman veriyor ve 20:00’da önceden belirlemiş olduğumuz noktada tekrar buluşarak Budapeşte’ye doğru hareket ediyoruz.

 • 4. Gün 23 Ağustos Pazartesi
  MACARİSTAN

  Keyifli otobüs yolculuğumuz ve verdiğimiz molalar sonrasında sabah saat 08:00 sularında Macaristan’ın başkenti, Orta Avrupa’nın incisi Budapeşte’ye varıyoruz. Ankara Gezi Fırsatları Budapeşte Turumuza, ismini şehirde Hristiyanlığı yayan kişi olarak bilinen Gellert Sagredo’dan alan ve Budapeşte manzarasının en güzel olduğu, harika fotoğraflar çekebileceğimiz Gellert Tepesi ile başlıyoruz. Gellert Tepesi’nden Buda & Peşte olarak şehri ikiye ayıran Tuna Nehrini ve ayrı ayrı bu iki bölümü de görmek mümkün. Gellert Tepesi ve çektiğimiz harika fotoğrafların ardından bir sonraki durağımız Balıkçılar Tabyası’na hareket ediyoruz.
  Şehrin en güzel panoramik manzarasını seyredebileceğimiz bir başka nokta Balıkçılar Tabyası, Orta Çağda çevresinde balık pazarı olması, tarihleri süresince yaşadıkları savaşlarda buradaki balıkçı kabilelerden çokça destek gördüklerinden onların anısına buraya Balıkçılar Tabyası (Fisherman’s Bastion) ismi verilmiş. Balıkçılar Tabyası ve hemen arkasındaki 13.yy’da yapılmış harika bir kilise olan, Kanuni Sultan Süleyman döneminde cami olarak da kullanılmış Matyas Kilisesi’ni de gördükten sonra bir sonraki durağımız olan Kahramanlar Meydanına hareket ediyoruz.

  Kahramanlar Meydanı ve Milenyum Anıtı Macaristan tarihini şekillendiren birçok lider ve komutanın heykellerine ev sahipliği yapıyor. Kahramanlar Meydanı ve Milenyum Anıtını hep birlikte gezdikten sonra belirlemiş olduğumuz saatte tekrar buluşarak otelimize geçiyoruz. Dileyen katılımcılarımız otelimizde istirahat ederek dileyen misafirlerimiz de rehberimizin şehirle ilgili vereceği bilgiler ve yönlendirmeler ışığında Tourbulance şehir haritamız ile Budapeşte’yi bireysel ve kendi zevkine uygun olarak gezebilme şansına sahipler. Tourbulance grubu olarak katılımcılarımızla Budapeşte’yi ışıl ışıl görebilecekleri keyifli ve bir o kadar da romantik Tuna Nehri tekne turu (bireysel ya da toplu yapılabilir) planlama şansımız mevcut. Dileyen katılımcılarımız Ruin Pub (Yıkıntı Pub) kültürü ile ünlü Budapeşte gece hayatını deneyimleyebilirler.

 • 5. Gün 24 Ağustos Salı
  AVUSTURYA

  Sabah saat 09:00 sularında otelimizde yaptığımız kahvaltı sonrası Ankara Gezi Fırsatları olarak Budapeşte’ye veda ediyor ve bir sonraki destinasyonumuz olan Viyana’ya doğru hareket ediyoruz. Saat 13:00 sularında Avusturya’nın ve sanatın başkenti Viyana’ya giriş yapıyoruz.
  Viyana gezimizde: Viyana’nın kalbi Stephansplatz’da yer alan ve şehrin en önemli özgürlük simgesi olan Aziz Stefan Katedrali, Graben Caddesi’nde yer alan ve Veba salgını sırasında hayatlarını kaybeden 75.000 kişinin anısına kral tarafından yaptırılan Veba Anıtı, Hofburg İmparatorluk Sarayı Bahçeleri, Parlamento, Viyana Belediye Binası göreceğimiz yerler arasında.
  Panoramik şehir turumuzdan sonra katılımcılarımıza Viyana denilince aklımıza ilk gelen şeylerden biri olan Schnitzel deneyebilmeleri ve fotoğraf çekebilmeleri için serbest zaman veriyor ve 17:00’da buluşmak üzere dağılıyoruz.

  Serbest zamanımızın ardından tekrar buluşarak Çekya’nın başkenti Prag’a doğru hareket ediyoruz. Akşam 22:00 sularında Prag’daki otelimize yerleşiyoruz. Dileyen katılımcılarımız otelimizde günün yorgunluğunu atabilirken dileyen katılımcılarımız ise Prag gece hayatını deneyimleyebilme şansına sahipler.

 • 6. Gün 25 Ağustos Çarşamba
  ÇEKYA

  Güne gözümüzü masallar şehri Prag’da açarak başlıyor ve otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından Old Town (Eski Şehir) bölgesine geçiyoruz.  Prag şehir turumuzda: Prag’ın tarihi kent merkezi olan Old Town, dünyanın en eski üçüncü fakat çalışabilir durumda olan tek saati Astronomik Saat, tarihi kent meydanında yer alan masalsı kuleleri ile bir Protestan kilisesi olan Tynn Kilisesi ve tarihi binalarla süslü masalsı Prag sokakları gezeceğimiz yerler arasında.

  Panoramik şehir turumuzdan sonra katılımcılarımıza bir de Prag’ı kendi seyahat zevklerine göre gezebilmeleri adına serbest zaman tanıyoruz. Bu serbest zamanda John Lennon Duvarında fotoğraf çekebilir, Franz Kafka Müzesi’ni gezebilir ya da Smetana’nın Moldao eserini açarak Nazım Hikmeti yad etmek için Cafe Slavia’da bir fincan kahve içebilirsiniz.
  Avrupa Turu Katılımcıları saat 22:00’da önceden planlamış olduğumuz noktada tekrar buluşarak Prag’a veda ediyor ve Almanya’nın Köln şehrine doğru harekete geçiyor.

 • 7. Gün 26 Ağustos Perşembe
  ALMANYA - BELÇİKA

  Sabahın erken saatlerinde 08:00 sularında grubumuzla birlikte Almanya’nın Köln şehrine ulaşıyor ve hemen ardından panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Köln Turumuza başlıyoruz.
  Almanya’nın en büyük ve en eski Katolik katedrallerinden biri olan ve sadece yapımı 632 yıl sürmüş olan Köln Katedrali ile Köln gezimize başlıyor ve Köln turumuza devam ediyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra artık özlemeye başladığımız Türk yemekleri ile hasret gidermek adına Köln bizler için büyük bir fırsat oluyor.

  Türk restoranlarında kahvaltı ya da yemek yeme şansı buluyoruz. Saat: 11:00’da Köln’de belirlemiş olduğumuz noktada tekrar buluşarak Brugge’e hareket ediyoruz. Saat 15:00 sularında  Brugge’e varıyoruz.

  Belçika; Flaman Bölgesi, Valon Bölgesi ve Brüksel Başkent Bölgesi olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Flaman Bölgesinde yer alan Brugge; çikolataları, dantelleri, Orta Çağdan kalma binaları ve kanalları ile Belçika’nın en güzel destinasyonu olmasının yanı sıra Kuzey’in Venedik’i olarak da bilinmekte. Brugge Turumuzda, şehrin kalbi sayılan ve içinde Belfry Çan Kulesi ile birlikte birçok tarihi binayı, kafeleri ve restoranları da barındıran Grote Markt (Büyük Meydan) göreceğimiz yerler arasında.
   
  Panoramik şehir turumuzdan sonra katılımcılarımıza alışveriş yapabilmeleri, fotoğraf çekebilmeleri ve kanal turu yapabilmeleri adına serbest zaman veriyoruz. Önceden belirlemiş olduğumuz noktada saat 18:00’da tekrar toplanarak Hollanda’nın başkenti, özgürlükler şehri Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz.

 • 8. Gün 27 Ağustos Cuma
  HOLLANDA - FRANSA

  Güne gözlerimizi erken saatlerde açıyor, sabah kahvaltımızın ardından 10:00 sularında otelimizden ayrılarak ilk olarak Hollanda’nın meşhur yel değirmenlerini görmek için Zaanse Schans’a daha sonra harika evlerin bulunduğu ve nefis Balık & Cips’lerin yapıldığı Volendam’a gidiyoruz. Rehberimiz ve ekip koordinatörümüzün eşliğinde Zaanse Schans’da meşhur yel değirmenlerini, Volendam’da ise balıkçı evlerini gezdikten sonra Amsterdam gezimize başlıyoruz. Dünya’da Çin’den sonra bisiklet kullanımının en fazla olduğu ülke olan Hollanda sizleri bu konuda çok şaşırtacak.
  Bisiklet ve özgürlükler şehri Amsterdam turumuza, ismini de almış olduğu şehrin tarihi ve turistik sembollerine ev sahipliği yapan Dam Meydanı ile başlıyoruz. Meydanda yer alan balmumu heykel müzesi Madam Tussauds Müzesini gezebilme şansına sahibiz.
  Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam turumuzu tamamladıktan sonra katılımcılarımız rehberimizin vereceği bilgilendirmeler ile şehir gezisine ve fotoğraf çekmeye devam edebiliyorlar.

  Amsterdam şehri de tıpkı Venedik gibi kanalları ile meşhurdur. Dileyen katılımcılarımız kanallarda tekne turu yapabilirler. Verilecek serbest zaman sonrası gece yarısı 00:00 gibi Amsterdam gezimizi tamamlayarak önceden belirlemiş olduğumuz noktada buluşuyor ve aşkın şehri Paris’e yolculuğumuz başlıyor.

 • 9. Gün 28 Ağustos Cumartesi
  FRANSA

  Büyük Avrupa Turumuzun en heyecan verici yolculuklarından biri tabi ki Paris yolculuğumuz. Bu şehir sanat, moda ve aşkın başkenti. Sabah 08:00 sularında Paris’e varıyor ve gözlerimizi Eyfel Kulesinde açıyoruz. Yaklaşık 2 gün boyunca doya doya gezeceğimiz Paris’te ilk günümüzde; Paris’in hatta Fransa’nın en önemli sembolü haline gelmiş olan Eyfel Kulesi, Seine Nehri, dünyanın en önemli moda merkezlerinden biri olan ünlü Şanzelize Caddesi, Fransızlar tarafından ulusal sembol olarak kabul edilen Zafer Takı ve Fransa’nın en büyük ikinci meydanı olan Concorde Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Ankara Gezi Fırsatları olarak şehir turumuzun ardından 15:00’da otelimize yerleşiyoruz.
  Trocadero Meydanı ve Parkından ışıklar içinde Eyfel Kulesi manzarasını izleme ve etrafında bulunan yeşil alanda vakit geçirme şansı bulacağız.

 • 10. Gün 29 Ağustos Pazar
  FRANSA

  Bir Paris sabahına merhaba diyor. Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından 10:00’da Paris Turumuza devam etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz.
  Paris’te ikinci günümüzde Leonardo da Vinci’nin Mona Lisa tablosu başta olmak üzere dünyanın en değerli eserlerine ev sahipliği yapan yine dünyanın en büyük müzesi olan Louvre Müzesi’ni görme şansımız oluyor.

   olarak katılımcılarımıza Paris haritası ve Paris metro ağını gösteren broşür ile kendi seyahat zevklerine göre gezebilmeleri adına serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin yapacağı bilgilendirme doğrultusunda katılımcılarımız serbest zamanlarında ara sokaklarda güzel bir fincan kahve içebilir, Seine Nehri Turu yapabilir, Eyfel Kulesine çıkarak rüya şehir Paris’i birde yukardan görebilirler. Yaklaşık 2 günlük Paris gezimizden sonra  saat 21:00’da Eyfel Kulesi önünde buluşarak Paris’e elveda diyor ve Barcelona’ya hareket ediyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

⇒ Program boyunca tüm ulaşım hizmetleri (46 koltuklu otobüs ile)
⇒ 9 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama: Selanik, Budapeşte, Prag, Amsterdam, Paris, Barselona, Nice, Roma, Lübyana
⇒ Bagaj Hakkı: 1 Orta Boy Valiz (65x40x25 cm) - 1 Sırt Çantası ya da benzer boyutlarda el çantası

⇒Panoramik Rehberlik Hizmetler

⇒Panoramik Şehir Turu

⇒Otoban Vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

⇒ Kişisel Harcamalar

⇒ Müze ve Ören Yerleri

⇒Yeme ve İçme

⇒ Venedik Vapuretto Ücreti 25€

⇒ Yurt Dışı Çıkış Harcı: *50₺

Schengen Vize Ücreti: *170€

Venedik Vapuretto Ücreti: *25€

Önemli Notlar;

ÖDEME:

Ankara Gezi Fırsatları 18 Gün 17 Ülke 23 Şehir Büyük Avrupa Turu programı ile Türkiye’nin en kapsamlı programını, 9 gece 3* ve 4* otel konaklamalarıyla en fazla konaklama imkanını, en uygun fiyat garantisiyle siz gençlere sunmaya devam ediyor.

Ankara Gezi Fırsatları en çeşitli ve en kolay ödeme yöntemlerini katılımcılarına sunmaktadır.

Dileyen katılımcılarımız ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar tur ücretlerini eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarımız peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli peşin ödeme yapabilirler. Peşin ödeme indirimi 50€’dur.

Dileyen katılımcılarımız kredi kartına taksit yaparak ödemelerini gerçekleştirebilirler. (Vade farkı mevcuttur)

BAŞVURU SONUCU:

Büyük Avrupa Turu başvurunuz değerlendirilmeye alındıktan sonra mail, sms ve telefon görüşmesi yoluyla tarafınıza geri dönüş yapılacak ve süreç hakkında detaylı bilgilendirilme müşteri temsilcilerimiz tarafından yapılacaktır.

KİMLER KATILABİLİR:

Ankara Gezi Fırsatları Büyük Avrupa Turları’nda aranan yaş kriteri 18-40’tır. 18 yaş altı ve 40 yaş üstü %10 kontenjan mevcuttur.

Gezilerimiz Türsab A grubu Turizm ve Seyahat Acentaları Birliği güvencesiyle gerçekleşmektedir.

Fiyat Türü Peşin
Single 1590 €
Double 1090 €
Triple 0 €
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0 €
7-12 Yaş Ücretsiz

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.