Hemen Ara
Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geç

Call Center

0312 418 22 03

Tur Arama
TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı
ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ ve TARSUS TURU
04 Nisan 2020
05 Nisan 2020
440 ₺
x
Tur programını göndermek istediğiniz mail adresini yazınız.


Sosyal Medyada Paylaş
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
04 Nisan 2020 - 05 Nisan 2020 YARIM PANSİYON
440.00 ₺

440 ₺

PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

1 GECE 2 GÜN

440 TL 


Kahvaltı (1)  | Akşam Yemeği (1) | Konaklama(1) | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil 
Gezilecek Yerler: •Sabancı Merkez Cami•Tarihi Taş Köprü, Ulu Cami •Türkiye’nin En Uzun Saat Kulesi •Tarsus Şelalesini •Eshab-ı Keyf Mağarasını •Kleopatra Kapısını •St. Paul Kuyusu •St. Daniel Peygamberin Mezarının Olduğuna İnanılan Kazı Alanı •Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni  •Nusret Mayın Gemisi
 

Konaklama: WONASİS RESORT OTEL 5*

BİZİ ÇOCUKLUĞUMUZA GÖTÜRECEK O TATLI ANLARI

PORTAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİNDE YAŞAMAYA VAR MISINIZ

...

*Rezervasyon için 150 TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde!   
*Son 15 güne kadar koşulsuz iptal hakkı! 


    

Bilgi & Rezervasyon

0312 418 22 03
0553 329 53 53
Atatürk Bulvarı Sanlı İş Hanı 105 / 215  Kızılay /Ankara ( Ot Cafenin üst Katı )

  • 1. Gün 04 Nisan Cumartesi
    ANKARA – TARSUS – ADANA

    5 Nisan gece 23:50 Kızılay Avm Önü, 23:55 Armada Avm Önü buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız, ve rehberimizden tur ile alakalı alacağımız bilgiler eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Adana’ya ulaşıyoruz. Restoranımızda alacağımız zengin kahvaltımız sonrası Türkiye’nin en büyük camisi Sabancı Merkez Cami, Tarihi Taş Köprü, Ulu Cami, Türkiye’nin en uzun saat Kulesi’nin görülmesi. Ünlü Rio Karnavalı gibi tamamen sivil toplum kuruluşları tarafınca organize edilen ve bu niteliği ile Türkiye’nin ilk karnavalı niteliği taşıyan Portakal çiçeği kokan Ziya Paşa Bulvarındaki kortejde dans grupları, pandomimciler, sokak müzisyenleri ve ilginç kostümlü katılımcılarla son derece renkli ve keyifli Portakal çiçeği Karnavalını izleme, fotoğraf çekimi, dans ve şarkılara eşlik ediyoruz. Eğlence sonrasında programımızı tamamlıyoruz ve mersinde bulunan otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz ve 1.günümüzü tamamlıyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğimiz sonrasında serbest zaman.

  • 2. Gün 04 Nisan Cumartesi
    ADANA – TARSUS – ANKARA

    Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Tarsus`a hareket ediyoruz. Tarsus şelalesini, Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş adındaki yedi genç ve köpekleri Kıtmir`e ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan Eshab-ı Keyf Mağarasını ziyaret ediyoruz. Eski Tarsus şehrinin tek sağlam kalmış olan kapısı Kleopatra Kapısını görüyoruz. Kleopatra Kapısından sonra, Hıristiyanlığın en önemli azizlerinden birisi olarak kabul edilen St. Paul`un evinden geriye kalan Hıristiyan hacıların da ziyaret noktası olan St. Paul Kuyusu`nu ziyaret ediyoruz. Sonrasın da eski Tarsus sokaklarında geziyor ve yılanların şahı Şahmeran`ın efsanesinin geçtiği hamamın önünde geçerken rehberimizden Şahmeran`ın efsanesi hakkında bilgi alıyoruz. St. Daniel Peygamberin mezarının olduğuna inanılan kazı alanına gidiyoruz. Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)'da vereceğimize serbest zaman ardından, Nusret Mayın Gemisini görüyoruz turumuzu tamamlıyoruz. Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir sonraki Berlika Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.Ve diyoruz ki ''NE HALİNİZ VARSA GEZİN'' smileywink

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 Lüks Araçlar İle Ulaşım
İlk Gün Restoranda Kahvaltı
Araç İçi İkramlar
⇒ 1 Gece 5* Otelde Konaklama
Otelde; (1) Sabah Kahvaltısı - (1) Akşam Yemeği
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
⇒ Acenta Refakati

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Ören Yeri Girişleri

Not: *

  Kişi Başı Fiyat:440 TL
  0-5 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
 6-12 Yaş Çocuk İçin 400,00 TL’dir.
  Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
  Kişi Başı Kapora Bedeli 150TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Önemli Notlar;


►GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz ( Travego,Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Berlika Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Berlika Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Berlika Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Berlika Turizm sorumlu tutulamaz. 

GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 

  Kişi Başı Fiyat:440 TL
0-5 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
6-12 Yaş Çocuk İçin 400,00 TL’dir.
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
Kişi Başı Kapora Bedeli 150TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Fiyat Türü Peşin
Single 530 ₺
Double 440 ₺
Triple 440 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0 ₺
7-12 Yaş 400 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.